Co-working i wynajem sal

Oferujemy przestrzeń cooworkingową dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Dzięki nam zyskasz pełen komfort pracy. Jeżeli jesteś freelancerem i nie chcesz już tworzyć w przestrzeni własnego domu lub kawiarni, ograniczających Twoją kreatywność – spotkajmy się w AIP PK! Uwolnimy Cię od wszystkich problemów związanych z pracą zdalną w domu.

Wyobraź sobie wygodne miejsce przy biurku, wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty biurowe, dostęp do szybkiego internetu, przestrzeń do pracy w której poznasz ludzi i nawiążesz z nimi współpracę a także doskonałą kawę. Spotkajmy się w AIP PK!

Sale konferencyjne i szkoleniowe

Oferujemy możliwość skorzystania z sali szkoleniowej o powierzchni 40m², w pełni przystosowanej do potrzeb organizacji eventów i szkoleń, sala posiada zaplecze kuchenne. Oferujemy również możliwość skorzystania z sali konferencyjnej o powierzchni 17m², dla potrzeb mniejszych bardziej kameralnych spotkań.

Ułatwienia dostępu:

Zwiększ odstępy