TECH MEET’UP ! – czwartek 26.10.23 o godz 17:00

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PK wraz z firmami technologicznymi organizuje dla studentów świetne wydarzenie , które nie tylko pozwoli zdobyć nową wiedzę, ale także zbudować cenne kontakty w świecie technologii. Już w czwartek, 26 października o godzinie 17 zapraszamy Was na pierwsze spotkanie, które rozpoczyna nasz cykl spotkań z technologią Korona Tech Meet Up w roku akademickim 2023/24. Podczas spotkań będziemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i budować solidne relacje networkingowe 🤝🙂. Wszystko to w jednym miejscu – Korona Office Complex w GALILEGO ul. Armii Krajowej 18.

Na naszych Tech Meet Up’ach dowiecie się o możliwościach rozwoju w firmach z obszaru IT oraz o najważniejszych technologiach, jakimi operują te firmy. Na najbliższym spotkaniu usłyszycie interesujące prelekcje firm: IBM, Alfa Laval i Eltel Networks Engineering.

Będzie okazja do rozmów z doświadczonymi IT Managerami, którzy działają na rynku od wielu lat i są dobrze zorientowani w obecnych trendach. Na spotkaniu pojawią się również osoby z działów HR, które chętnie udzielą porad dotyczących opcji stażowych i niezbędnych szkoleń. A jako gospodarz wydarzenia, GTC zapewni napoje i przekąski dla wszystkich uczestników.

Wraz z firmami z branży technicznej i technologicznej serdecznie Was zapraszamy! To świetna okazja do rozwoju zawodowego i osobistego, a także do rozszerzenia swojej sieci kontaktów w dziedzinie technologii. 

Mamy dla Was firmowe pendrivy , jeśli chcesz od nas otrzymać drobny upominek polub funpage AIP PK i wyślij do nas @ na adres inkubator@pk.edu.pl  lub zgłoszenie przez Messengera o temacie TECH MEET’UP potwierdzający Twoją obecność.