Adverest sp. Z o.o.

AdEverest sp. z o. o. to firma specjalizująca się w marketingu internetowym. Reklama w Internecie sprawia problem wielu małym i średnim przedsiębiorców, których bardzo często nie stać na duże inwestycje związane z reklamą. Według doktryny jakości AdEverest każda złotówka przeznaczona na marketing musi zostać wydana w sposób przynoszący efekty. Z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach w AdEverest powstała idea Nowatorskiej Metody Marketingu. Większość małych firm, zwłaszcza na początku swojej działalności ma ogromny problem z wybraniem odpowiednich kanałów sprzedażowych.

Czy wybrać pozycjonowanie stron czy kampanie w Google Ads? A może jednak budować społeczność poprzez swój fanpage i właśnie reklama na Facebooku będzie najlepszą metodą na pozyskanie pierwszych klientów? To pytanie zadaje sobie każdy przedsiębiorca w trakcie tworzenia pierwszej strategii marketingowej, zwykle pierwsza strategia opiera się bardziej na intuicji niż twardych danych analitycznych.

Prowadzenie Facebooka oraz reklama na Facebooku to bardzo dobry pomysł na pierwszy marketing w młodej firmie. Facebook daje bardzo duże możliwości targetowania odbiorców w oparciu o ich zachowania, zainteresowania, grupę wiekową oraz wiele innych czynników. W połączeniu z kreatywnymi pomysłami i sposobem komunikacji dostosowanym do Twojej grupy odbiorców możesz niskim kosztem dotrzeć do swoich klientów. Ale powiedzmy sobie szczerze, czy Ty jako właściciel firmy masz czas na prowadzenie fanpage na Facebooku, obmyślanie strategii marketingowych, tworzenie materiałów?

Sami wiemy jak dużo czasu zajmuje prowadzenie firmy, obsługa klientów oraz rozwijanie produktów tak aby przynosiły jak największe korzyści dla konsumentów dlatego uważamy, że każdy powinien robić to w czym jest najlepszy. Ty dostarczaj swoim klientom najlepszej jakości produkty i usługi, a my zajmiemy się ich sprzedażą w Internecie. Dzięki Nowatorskiej Metodzie Marketingu pomagamy naszym klientom wybrać najlepszy model marketingowy, a to czy głównym kanałem będą kampanie AdWords czy reklama na Facebooku dowiesz się po bezpłatnej konsultacji na której wspólnie opracujemy profil wymarzonego klienta, przeanalizujemy kanały marketingowe oraz lejki sprzedażowe oraz za pomocą profesjonalnych narzędzi analitycznych prześledzimy działania jakie prowadzi Twoja konkurencja i sprawdzimy jakie kanały przynoszą jej najwięcej klientów.

Logo Funduszy Europejskich - Wiedza Edukacja Rozwój
Flaga Rzeczypospolitej Polskiej
Logo Unii Europejskiej - Europejski Fundusz Społeczny
Ułatwienia dostępu:

Kontrast

Powiększ tekst

Zwiększ odstępy

Użyj czytelnych czcionek

Powiększ kursor

Podświetlenie linków

Zatrzymaj animacje

Resetuj ustawienia

Ułatwienia dostępu:
Kontrast
Powiększ tekst
Zwiększ odstępy
Użyj czytelnych czcionek
Powiększ kursor
Podświetlenie linków
Zatrzymaj animacje
Resetuj ustawienia
Przewiń do początku strony